top of page
DSC00724_edited.jpg

Esmu daļa no šī sapņa un ļaujos apziņas plūsmai, kā nemitīgi plūstoša straume. Turpinu izzināt pasauli un radu sevi no tā, kas man ir šodien. Iepazīstu un pārsteidzu pati sevi. Es ļaujos iedvesmai un atklāju savus apslēptos talantus. Šīs dzīves mazos un lielos uzdevumus. Ieklausoties savās sajūtās un emocijās, esmu gatava riskēt ar zināmo nezināmā dēļ. Turpinot stiprināt savu pārliecību par to kas esmu. 

Es atbrīvoju sevi no visa liekā, kas nospiež manu radošo enerģiju izpaust savas patiesās emocijas. Es pamodinu savu iekšējo ziņkārīgo bērnu, kurš ar prieku un vēlmi grib visu izzināt. Darīt to, kas ienāk prātā, radīt idejas un nemeklēt attaisnojumus, kāpēc to labāk nedarīt. Vai kas ir pareizi, nepareizi. Labi vai slikti. Dzīve nav tik sastingusi, šodien pareizais rīt var būt nepareizs. Es turpinu pieredzēt sevi, dzīvot mīlestībā, mierā un pateicībā. 

Es vienkārši ļaujos procesam. 

Izlaižot savas emocijas un vēstījumu caur mākslu, es varu būt pilnībā  brīva, un savienoties ciešā saiknē ar dabu. To ko nevaru atrast sevī, atrodu dabā. 

bottom of page