top of page
Privātuma politika.

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar www.annijart.com mājas lapu un pakalpojumiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz annija.lase7@gmail.com. Mēs iesakām iepazīties ar šīs politikas nosacījumiem, lai labāk saprastu par sīkdatņu un tavu fiziskās personas datu izmantošanu Mājaslapā. Lietojot mūsu Mājaslapu, mūsu oficiālo Youtube kanālu vai sociālo mediju lapas, tu piekrīti šai Privātuma politikai. Ja tu nepiekrīti mūsu Privātuma politikai, tu nedrīksti izmantot šo mājas lapu.

 

Fiziskās personas datu izmantošanu

Mēs cienām tavu privātumu un apņemamies aizsargāt tavus personas datus, ko tu brīvprātīgi nodod mums. Mēs tos apstrādājam saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, Eiropas Savienības datu aizsardzības regulām un Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Privātuma politika attiecas uz informāciju, kuru mēs no tevis brīvprātīgi saņemam Mājaslapā, e-pasta veidā, mūsu sociālo mediju lapās un citā elektroniskās saziņas ceļā.

 

Trešo pušu rīki un tavi dati

Dažus no mūsu mājas lapā iestrādātajiem rīkiem nodrošina trešās puses. To, kā trešās puses ievāc un izmanto tavus datus, nosaka viņu privātuma politikas, kas ir norādītas viņu mājas lapās. Mēs apstiprinām, ka tavi dati tiek izmantoti atbilstoši Eiropas Savienības datu aizsardzības regulām un Fizisko personu datu aizsardzības likumam, kā arī atbilstoši sīkdatņu preferencēm, ko esi norādījis, akceptējot sīkdatņu izmantošanu Mājaslapā.

Sīkdatnes un kā tās tiek izmantotas

 

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek izmantoti neliela informācijas daudzuma noglabāšanai. Sīkdatnes tiek saglabātas tavas ierīces interneta pārlūkā brīdī, kad tiek ielādēta tevis atvērtā mājaslapa. Sīkdatnes palīdz nodrošināt mājaslapas pamatfunkcijas, padarīt mājaslapas izmantošanu drošāku, sniegt ērtāku lietotāja pieredzi un mājaslapas administratoriem analizēt un saprast vairāk par to, kā mājaslapa tiek izmantota un kādi tās uzlabojumi ir nepieciešami.

 

  • Nepieciešamās sīkdatnes


Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina svarīgas funkcijas, piemēram, tīmekļa vietnes pamatfunkcionalitāti un lietojamību. Nepieciešamās sīkdatnes ir nepieciešamas drošai pakalpojumu sniegšanai un tīmekļa vietne nevar korekti un pilnvērtīgi darboties bez šīm sīkdatnēm. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja ierīci, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Nepieciešamās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma

 

 

 

  • Statistikas sīkdatne

  • Youtube

 

Ar Youtube vietnes pakalpojumiem saistītas sīkdatnes. Mēs varam izmantot Youtube, lai ievietotu video materiālus. Kad mūsu vietnē skatāties lapu, kurā ievietots Youtube video, Youtube izveido vismaz četras sīkdatnes: VISITOR_INFO1_LIVE, YSC, GPS un PREF. Kad apmeklējat kādu no lapām, kur izvietots Youtube video, jūs nonākat saskarē ar Youtube sīkdatnēm, kuras mēs nepārvaldām.  Vairāk informācijas par Youtube sīkdatņu izmantošanu pieejams šeit: www.google.com/policies/

 

  • Cookie

Sīkdatne, kas saglabā informāciju par sīkdatnēm, kurām esi devis atļauju.

 

Kā es varu izmainīt savus sīkdatņu uzstādījumus?

Apmeklējot mājaslapu, tev tika vaicāta piekrišana mūsu sīkdatņu izmantošanai. Pēc tavas sākotnējās izvēles tev ir iespēja jebkurā laikā savas preferences izmainīt.

Katram interneta pārlūkam ir iespējams dažādos veidos izmainīt, nobloķēt vai izdzēst dažādu mājaslapu sīkdatnes. Lai to izdarītu, dodies uz sava interneta pārlūka iestatījumiem. Jūs nevarat atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt Mājaslapas funkcionēšanu. Vairāk informācijas par sīkdatnēm un kā tās izdzēst lasi wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.

 
Izmaiņas mūsu Privātuma politikā

 

Šī privātuma politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.annijart.com, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.

Ja tev ir radušies jautājumi par mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz annija.lase7@gamil.com

 

Privātuma un sīkdatņu politika atjaunota: 31.07.2022

bottom of page